POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Anunnakové - sumerští bohové

Kód: 8309
1 hodnocení
–10 %
obrázok (20)
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od edenu po armagedon.
Před 6000 lety první světová civilizace, Sumerové, zaznamenávala příběhy o podivných nebeských bozích, kteří podle sumerské víry sestoupili z nebe, aby stvořili lidstvo. Tito bohové, známí jako Anunnakové, jsou historiky hlavního proudu velmi často opomíjení. Samotní Sumerové jsou tak záhadní, že vědci jejich původ charakterizovali slovy „sumerský problém“.
Z našich učebnic dějepisu se toho o starých Sumerech moc nedozvíme, a proto se objevují četné alternativní teorie. Mnoho lidí se tak zamýšlí nad tím, jaký je skutečný příběh Sumerů a jejich nadpozemských bohů, Anunnaků. Dr. Lynnová mapuje při své práci vývoj těchto mezopotamských bohů na starověkém Blízkém Východě, analyzuje sumerské náboženství, mýty, umění a symbolismus a zabývá se otázkami:
• Kdo jsou Anunnakové?
• Jak přesné jsou současné překlady sumerských textů
a jak můžeme vědět jistě, komu věřit?
• Existuje spojení mezi Anunnaky a ostatními bohy dávnověku?
• Kde jsou Anunnakové teď? Bude jejich případný návrat
znamenat konec světa?
Dr. Heather Lynnová je historička, rebelující archeoložka a zastánkyně klasického vzdělání. Ve dne profesorka humanitních věd, v noci zapálená hledačka pravdy. Heather jde za svým životním posláním objevovat a sdílet ztracenou moudrost dávnověku a zpochybňovat obecně přijímané pojetí dějin v našich učebnicích dějepisu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Heather Lynn, PhD.
Podtitul: Mimozemská DNA a osud lidstva
ISBN: 978-80-7651-066-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice