POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Báječná cesta Hadži-ki

Kód: 1436
Neohodnoceno
–10 %
Báječná cesta Hadži-ki
178 Kč –10 % 160 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha je určena především příznivcům esoteriky a duchovních nauk. Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy, popisuje cestu duchovního rozvoje a její nutné předpoklady. Autoři jsou duchovními dvojčaty, kteří se setkali, aby vytvořili novou energii, kterou nazvali HADŽI-KI. Je to energie harmonie a klidu, léčivá energie lásky. Cesta Hadži-ki (jak byla autory nazvána) je možnou variantou osobního duchovního růstu, vytvořenou na základě osobních zkušeností. Přitom vychází z českých podmínek a je do ní zakomponováno to nejlepší z nejrůznějších technik (v neposlední řadě Reiki), které se k autorům spontánně dostaly. Cesta Hadži-ki přináší nadhled díky prožitku, rozvíjí skryté schopnosti a vnitřní klid. Součástí postupu je především práce na sobě - fyzickém i duševním zdraví. Cesta Hadži-ki se plně rozvine při postupu ve dvojici se svým partnerem. Můžete však postupovat i s jinou spřízněnou duší, případně se propojit se stromem, nerostem, a mentálně tak vytvořit potřebné energetické pole. Plného rozvinutí je však dosaženo při energetickém propojení na vesmírnou energii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reiki
Podtitul: Od duše k duši a od srdce k srdci. Energie nových vibrací pro denní život. Jemná, bezpečná, harmonická, uzdravující.
Autor: Miroslav Hadaš, Marcela Chadžijská
Rok vydání: 1. vydání, 2004
Formát: měkká vazba, 170 stran
ISBN: 978-80-7336-201-0
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: