POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Byliny v prevenci a léčbě 3 - Bolesti hlavy a migréna

Kód: 9121
1 hodnocení
–10 %
stáhnout (1)
388 Kč –10 % 349 Kč
Skladem

Maria Treben (1907–1991) je dnes celosvětově uznávána jako průkopnice bylinářství. Kniha Zdraví z boží lékárny, klasika bylinářských příruček, poprvé vyšla v roce 1980 v nakladatelství Ennsthaler Verlag, byla přeložena do 27 jazyků a prodalo se jí 9 milionů výtisků. V minulém století byla mimořádně oblíbená. Mnozí ji uctívali jako světici. Tato žena se celý život zabývala léčivými bylinami a své zkušenosti chtěla zprostředkovat co nejvíce lidem. Od roku 1980 popularita Marie Treben a jejích děl nikdy neklesla. Díky vzrůstajícímu zájmu o alternativní medicínu jsou její knihy i dnes stále aktuální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„V době, kdy se většina lidí daleko vzdálila od přirozeného způsobu života a v důsledku špatného životního směřování je postihují závažné nemoci, bychom se měli vrátit k léčivým bylinám, které nám Bůh ve své dobrotě poskytuje už odnepaměti.“

— Maria Treben

 

Z obsahu:

• bolesti hlavy a migrény a jejich léčba bylinami

• důležité informace o léčivých rostlinách

• seznam nejdůležitějších léčivých bylin Marie Treben

• obecné tipy k prevenci nemocí

 

Stres, přetížení a hluk – to jsou jen některé z možných příčin bolestí hlavy a migrény, které už je třeba považovat za moderní civilizační choroby. I v těchto případech dokáže Maria Treben díky léčivým bylinám z Boží lékárny pomoci. Po detailním popisu obou typů onemocnění je přesně vysvětlena léčba pomocí bylin. Jako účinná opatření proti bolestem hlavy a migréně a mnohým jejich následkům se doporučují celkové a sedací bylinné koupele, vnitřní a vnější používání esencí a v neposlední řadě také léčivá síla tzv. malých švédských kapek.

 

„Musím přiznat, že na tuto nadanou bylinářku pohlížím s velkou úctou.“

— Dr. Wolf-Dieter Storl

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Bolesti hlavy a migréna
Autor: Maria Treben
Vydání: první, srpen 2023
Vazba: vazba brožovaná, 184 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Překlad: Jana Bílková
ISBN: 978-80-7651-176-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice