POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

BYLINY V PREVENCI A LÉČBĚ 5. Bylinky pro zdravou výživu

Kód: 9356
Neohodnoceno
–10 %
Treben Byliny v prevenci a léčbě 5 mini (1)
378 Kč –10 % 340 Kč
Skladem

Maria Treben (1907–1991) je dnes celosvětově uznávána jako průkopnice bylinářství. Kniha Zdraví z boží lékárny, klasika bylinářských příruček, poprvé vyšla v roce 1980 v nakladatelství Ennsthaler Verlag, byla přeložena do 27 jazyků a prodalo se jí 9 milionů výtisků. V minulém století byla mimořádně oblíbená. Mnozí ji uctívali jako světici. Tato žena se celý život zabývala léčivými bylinami a své zkušenosti chtěla zprostředkovat co nejvíce lidem. Od roku 1980 popularita Marie Treben a jejích děl nikdy neklesla. Díky vzrůstajícímu zájmu o alternativní medicínu jsou její knihy i dnes stále aktuální.

„V době, kdy se většina lidí daleko vzdálila od přirozeného způsobu života a v důsledku špatného životního směřování je postihují závažné nemoci, bychom se měli vrátit k léčivým bylinám, které nám Bůh ve své dobrotě poskytuje už odnepaměti.“

— Maria Treben

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z obsahu:

• léčivé byliny a koření

• důležité informace o léčivých rostlinách

• seznam nejdůležitějších léčivých bylin Marie Treben

• obecné tipy k prevenci nemocí

 

Naše strava má na naši fyzickou a psychickou výkonnost rozhodující vliv. Maria Treben, expertka na léčivé byliny, v tomto svazku popisuje, jak můžeme využít dary přírody a pomocí stravy upevnit své zdraví. Popisuje, jak lze používat byliny jako koření a integrovat je do každodenního jídelníčku, uvádí zde i zdravé kuchařské recepty, u nichž ani chuť nepřichází zkrátka.

 

„Musím přiznat, že na tuto nadanou bylinářku pohlížím s velkou úctou.“

— Dr. Wolf-Dieter Storl

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Maria Treben
Podtitul: Bylinky pro zdravou výživu
Překlad: Jana Bílková
Rok vydání: první vydání, prosinec 2023
Vazba: vazba brožovaná, 188 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 978-80-7651-179-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice