POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Čakrová tělová svíce (první čakra) červená HOXI 1 ks

Kód: 950
Neohodnoceno
Značka: Hoxi
35 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čakrová tělová svíce HOXI - první čakra Název:Muladhara (Muladára); kořenová čakra Umístění:V poloviční vzdálenosti mezi řitním otvorem a šourkem popř. na zadní straně děložního hrdla. Barva:červená,rudá Vůně:cedr, hřebíček Popis:První čakra je  spojená se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Může to být zemědělství, ale také např. činnosti nazývané jako konzumní způsob života. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple. Zablokovaná první čakra způsobuje, že má člověk málo síly - fyzické,duchovní i duševní.

Složení: kosmetický parafin, 100% bavlněné plátno Ruční práce Kónický tvar

Délka cca 23 -25 cm

Upozornění! Ušní ani tělové svíčky nenahrazují lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní a tělové svíce
Výrobce: HOXI s.r.o.
Složení: kosmetický parafin, 100% bavlněné plátno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svíce plné energie..

Český výrobce ušních a tělových svící HOXI

Firma Hoxi jsou přední Český výrobce (manufaktura) zabývající se ruční výrobou ušních a tělových svíček již více než 14let. Sázína profesionalitu v prostředí rodinné manufaktury, zodpovědnost a důvěryhodnost. Hlavní prioritou je spokojenost  zákazníků, špičková kvalita služeb a samozřejmostí stálá kvalita našich svící. Ušní i tělové svíce HOXI jsou vždy originálním českým produktem z dílny, vytvořené díky naší kreativitě, zručnosti a zkušenostem, ale i díky lásce věnované práci. Každá svíčka je vyráběna tradičním ručním způsobem z převážně domácích, českých materiálů od českých výrobců a dodavatelů. Zaručují Vám kvalitu, velmi příznivou cenu a stabilitu na trhu.

HOXI s.r.o.
Velká Strana 274
394 22 Košetice
Česká republika

Email: info@hoxi.cz