POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Čarování pro pokročilé

Kód: 7373
Neohodnoceno
–10 %
Furie Čarování pro pokročilé mini
378 Kč –10 % 340 Kč
Skladem

„Všezahrnující, ucelený, ale snadno stravitelný přehled čarodějnické teorie a praktik včetně řady užitečných receptů a rituálů.“

— Raymond Buckland, autor knihy Buckland’s Complete Book of Witchcraft

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Všezahrnující, ucelený, ale snadno stravitelný přehled čarodějnické teorie a praktik včetně řady užitečných receptů a rituálů.“

— Raymond Buckland, autor knihy Buckland’s Complete Book of Witchcraft

Máte-li čarodějnické začátky již za sebou, tato kniha vám pomůže posunout vaše magické praktiky na vyšší úroveň. Je rozdělena do tří částí: první se zabývá teorií čarodějnictví, druhá čarodějnickými praktikami a ve třetí najdete přísady a receptury olejů a kadidel.

Teoretická část se zabývá celou řadou témat, mezi něž patří smysl a poslání magie, sebepoznání, různé formy manifestačních praktik, meditace, změněné stavy vě-domí a možnosti spojení s přírodním světem. Najdete zde výklad hermetických zákonů, informace o planetách a hvězdách, o tom, jak hmota, energie a myšlení in-teragují v rámci vesmíru a jak lze tyto znalosti využít v čarodějnické praxi.

Praktická část zahrnuje konkrétní techniky a kouzla ochranné a obranné magie, léčebné a posilující techniky, rozvoj mimosmyslových schopností, věštění a samozřejmě kouzla přitahující lásku a peníze. Přiblíží vám i méně používané postupy, například vysílání éterických úponků, vytváření „nočního služebníka“ či magii počasí, která je často považována za tabu.

Půvab všech těchto poznatků spočívá v tom, že jakmile si je vezmete k srdci, stane se i to nejjednodušší kouzlo pokročilejší technikou, neboť váš přistup k čarodějnické magii se prohloubí a vaše práce bude komplexnější a bohatší.

Michael Furie je autorem několika knih, mezi něž patří i bestsellery Spellcasting for Beginners a Supermarket Magic. Pochází ze severní Kalifornie a čarodějnictví a kultu wicca se věnuje více než dvacet let. Praktikuje podle irské tradice a je knězem bohyně Cailleach. Více informací najdete na webových stránkách www.michaelfurie.com.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Jak zlepšit své čarodějnické dovednosti
Autor: Michael Furie
Formát: vazba brožovaná, 233 stran, 145x205mm
Překlad: Ivana Kraus
ISBN: 978-80-7651-087-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice