POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Elisabeth Haichová - Odkaz

Kód: 8406
Neohodnoceno
–10 %
obrázok (27)
428 Kč –10 % 385 Kč
Skladem

Raffael Boriés se coby mladý muž seznámil s nejslavnější cvičitelkou jógy tehdejší doby v Curychu. Stal se jejím žákem a zůstal jím až do její smrti v létě 1994.

Elizabeth Haichová byla známá milionovému publiku především díky svému světovému bestselleru „Zasvěcení“. Její knihy byly přeloženy do všech světových jazyků, a ještě dnes se mnoho jógových škol odvolává na učení zprostředkované Elisabeth Haichovou a jejím jógovým partnerem Selvarajanem Yesudianem.

O čem však věděli pouze insideři z jejího curyšského okolí: pravidelně pořádala spirituální sezení o malém počtu účastníků. Tato setkávání bylo možné nazývat jako „Ezoterické hodiny“, podobně jako u Rudolfa Steinera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Až do dnešního dne se nic z těchto materiálů nezveřejnilo. Poprvé je tu publikace vycházející z originálních rukopisů – poznámek z přednáškových večerů v jógovém centru v Curychu. Vznikl jedinečný dokument zachycující mluvené slovo Elisabeth Haichové. Zprostředkuje vám zcela nový pohled na její život a učení.

Elisabeth Haichová byla „velkou dámou jógy“ v německy mluvících zemích. Její slavná jógová škola v Ticinu byla středobodem četných duchovních hledajících z celého světa. Po vydání „Zasvěcení“, přeloženého do mnoha světových jazyků, se musela částečně odmlčet, aby unikla nezměrné popularitě. V červenci 1994 se vrátila do světa, o němž uměla podávat živá svědectví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Vydání a vysvětlivky Raffael Boriés
Podtitul: Život a učení zasvěcenkyně
ISBN: 978-80-7651-142-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice