POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Gambit - H GH 200ml

Kód: 1586
Neohodnoceno
584 Kč
Skladem

Pro hormonální rovnováhu, při menopauze, ke snížení napětí, pro zdraví pokožky a vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro hormonální rovnováhu, při menopauze, ke snížení napětí, pro zdraví pokožky a vlasů.Obsažené bylinky napomáhají celkovému pročištění a osvěžení těla, podporují funkce jednotlivých tělesných systémů, včetně imunity a posilují celkovou odolnost organismu. Ovocná složka vylepšuje chuť, je zdrojem vlákniny, vitamínů a ovocných kyselin. Jednotlivé složky se svým účinkem navzájem doplňují a podporují a výsledný efekt je proto výraznější na jejich samostatné užití. Lze využít pro čistící kůry, při únavě, stresu, napětí, zvýšení fyzické a psychické zátěži. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Přirozenou čistícíschopnost těla zajišťují zejména játra a ledviny. Gambit - H proto obsahuje výtažky z ostropestřece, který pomáhá chránit játra a podporuje jejich čitící funkci. Správné funkci jater přispívá také schizandra a jablečník. Vrbovka a zlatobýl podporují činnost ledvin. Ostatní byliny slouží pro povzbuzení ostatních tělových systémů. Máta, pampelička, rodiola a tymián podporují trávení. Ostropestřec, hloh, srdečník a rakytník pomáhají udržovat zdravé srdce, jablečník a borůvka podporují cévní oběh (snižují propustnost cév azlepšují jejich tonus). Krevní oběh a normální krevní tlak podporuje rodiola. Zdravé dolní cesty močová pomáhají udržovat zlatobýl a třapatka. Rakytník, echinacea, tymián a šípek podporují přirozenou obranyschopnost těla a imunitní systém. Pro funkci pohybového ústrojí pomáhá vrbovka, zlatobýl a bříza. které podporujípružnost a pohyblivost kloubů, a také rodiola,jež působí jako fyzický adaptogen, podporujefyzickou výkonnost, kondici a vytrvalost a podobně jako rakytník a schizandra chrání před fyzickým stresem. Schizandra a rodiola mohou zvyšovat schopnost adaptace na psychický stres a zlepšuje mentální výkonnost. Schizandra také zlepšuje schopnost soustředění. Některé byliny (pampeliška, zlatobýl a rodiola) také působí jako antioxidant, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály, které v těle vznikají v důsledku působení stresu, alkoholu, UV záření a znečištění životního prostředí.

Doporučené dávkování: 1 polévkovou lžíci směsi rozmíchejte v šálku (100 - 250 ml) teplé nebo studené vody či slabéh čaje. Podávejte 1 - 4 x denně. Pro celodenní popíjení lze připravit nápoj přidáním cca 3 lžic směsi do 1 litru vody.

Obsahuje: hruškový koncentrát - 100 % hruška,

Složení: Pirus communis, alcohol max. 7 % obj., Vaccinium myrtilius, Betula pendula, Cichorium intybus, Phaseolus vulgaris, Crataegus oxyacantha, Marrubium vulgare, Schizandra chinensis, Leuzea carthamoides, Mentha piperita, Sylibum marianum, Taraxacum officinale,borůvku, břízu, čekanku, fazole, hloh, jablečník, klanoprašku, maral, mátu, ostropestřec, pampelišku,rakytník, rodiolu, srdečník, třapatku, tymián, vrbovku, zlatobýl.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Výrobce: NOVY, s. r. o.
Obsah: 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NOVY s.r.o., Staré Čívice 226, 530 06 Pardubice