POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Hlas duše

Kód: 8334
Neohodnoceno
–10 %
Schelde Hlas duše mini
388 Kč –10 % 349 Kč
Skladem

Osvoboďte svůj hlas, rozšiřte možnosti jeho sdělení a otevřete brány tvořivého sebevyjádření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlas duše – Soul Voice je pozváním na objevitelskou výpravu za oním hlasem, na nějž jsme už možná zapomněli, ale naše duše si jej stále pamatuje. Je to mapa, která nám může pomoci prozkoumat neznámá a neobjasněná místa; prostor, kde se můžeme seznámit s nejmocnějším ze všech nástrojů – s naším prapůvodním hlasem. Tato kniha může posloužit jako zrcadlo našeho vnitřního vesmíru; není určena pouze ke čtení, ale především k prožití.

Metoda Soul Voice® má díky svojí komplexnosti a vedoucímu postavení v oboru již tisíce čtenářů a klientů po celém světě. Učení Kariny Schelde postihuje oblasti sebevyjádření a léčení, které si téměř nelze ani představit.

Karininou vášní je facilitování sebezkušenostních workshopů po celém světě. Její metoda je podložena bohatými znalostmi alternativních terapeutických směrů a metod léčení. Svoje dovednosti a praktické zkušenosti shrnula do vzdělávacího programu pro certifikaci terapeutů, který učí v několika zemích světa. Pochází z Dánska, nyní žije na Novém Zélandu.

„Je pro nás přirozené být slyšet. Vyjadřování zvukem je naším původním jazykem. Ze zvuku vše vychází a v něm vše existuje: probouzí naše původní přirozené já a dotýká se samotného jádra našeho bytí, čímž překonává veškerou oddělenost.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Karina Schelde
ISBN: 978-80-7651-120-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice