POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Jahodová směs UK+

Kód: 1556
Neohodnoceno
395 Kč
Skladem

Pro cévy, kapiláry, krevní oběh, zdraví ledvin a močových cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro cévy, kapiláry, krevní oběh, zdraví ledvin a močových cest. Vrbovka, zlatobýl, bříza, a jehlice povzbuzují funkci ledvin. Bříza, třapatka a zlatobýl přispívají ke zdraví a pročištění dolních močových cest. Kotvičník pomáhá udržovat močové cesty bez kamenů. Třapatka se používá jako doplněk léčby při opakujících se infekcích močového ústrojí. Truskavec snižuje přichytávání některých bakterií na stěnu močových cest a tím pomáhá odstraňovat škodlivé bakterie. Přeslička má močopudné a protizánětlivé vlastnosti. Kopřiva a přeslička podporují zdraví cévního systému, kopřiva zlepšuje elasticitu a pevnost stěn cév a kapilár, podporuje mikrocirkulaci a snižuje pocit těžkých nohou.

Doporučené dávkování: 1/2-1 čajovou lžičku rozmíchejte v šálku (100 - 250ml) teplé nebo studené vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou. Podávejte 3 - 4 x kdykoliv i kolem jídla.

Obsahuje: jahodník, rdesno blešník, truskavec, vrbovku, zlatobýl, břízu, kopřivu, jehlici, třapatku, kotvičník, přesličku.

Složení: aqua, alcohol, Fragaria vesca, Persicaria lapathifolia, Polygonum aviculare, Betula pendula, Urtica dioica, Epilobium parviflorum, Solidago virgaurea, Onosis spinosa, Echinacea purpurea, Tribulus terrestris, Equisetum arvense

Upozornění: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Výrobce: NOVY, s. r. o.
Obsah: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NOVY s.r.o., Staré Čívice 226, 530 06 Pardubice