POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Kalifornská Bílá šalvěj vykuřovadlo střední 15cm

Kód: 8364
Neohodnoceno
280 Kč
Skladem

Tento druh americké šalvěje roste na západním pobřeží Ameriky. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši dušia pomoci při hledání cesty ve vlastním životě. Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná. Ovlivňuje ducha a posiluje paměť. Dobře funguje na komáry :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domorodí Američané zahájili tradici používání Bílé šalvěje k odvrácení zlých duchů a negativních energií a byla používán při ceremoniích k hledání požehnání zdraví a prosperity, k vyhnání duchů a podpoře ochrany. Vykořování je rituál, při kterém jsou listy rostliny spáleny a kouř je směrován do oblastí, které vyžadují vyčištění a ochranu. Když se kouř rozplyne, duch White Sage s sebou nese negativní energii, která byla kdysi připojena, zpět k Duchovnímu Světlu. Tato těžká energie se poté uvolní, aby se mohla regenerovat do něčeho pozitivního. Tento rituál můžete provést na čemkoli nebo komukoli, kdo potřebuje vyčištění

Způsob použití: Šalvěj můžete použít při očistě prostoru od energií, bacilů, ale i těla a ducha. :) Při očistě domova je dobré si nejprve udělat pořádek, a pak energii nechat odejít otevřeným oknem. Svazeček na konci zapalte a nechte rozhořet. Je nutné plamen sfouknout a nechat svazeček doutnat. Po rituálu můžete doutnající konec ustřihnout nebo udusit zapíchnutím do misky s pískem a zbytek svazku použít příště. K vykuřování můžete použít uhlík, misku nebo jen jednorázově zapálit, kdy hoří chviličku. Použití pouze na vykuřování!

Každý kus je originál, od fotografie se může lišit

Země původu: USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov a vůně
Délka: 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: