POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Karma rodiny

Kód: 162
Neohodnoceno
–15 %
Karma rodiny
348 Kč –15 % 295 Kč
Skladem

Pátrání v minulosti má vždy něco společného s přítomností a budoucností. Jde o vysvobození od toho, co bylo. Každý, kdo trpí za svou minulost, ji chce kompenzovat a odstranit tak své dluhy. Dobrovolně se tak vzdává svého štěstí a stává se andělem, který přišel, aby vzal hříchy svoje i hříchy druhých a tím je odstranil ze světa. Každá minulost člověka dříve či později dohoní. Buď se opakují stejné dramatické situace, nebo člověk podlehne nemoci a nenalezne žádné vysvětlení. Když zmoudří, dostane se mu pokory, vezme konečně tato znamení vážně a rozpozná vztyčený ukazovák předků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správným krok k vypořádání s minulostí je postavit se jí čelem. Pro očistu je cesta do minulosti bezpodmínečně nutná. Jen tam může člověk požádat o dovolení, aby se mohl zbavit tíživého břemene. Člověk může minulost pouze přijmout a sklonit se před ní… O to jde v knize známého německého astrologa Ericha Bauera – sklonit se před osudem a přiznat si, že člověk je tvor chybující. Teprve pak člověk může předstoupit před své předky a oznámit jim, že je připraven žít svůj vlastní život. Pak začíná cesta do budoucnosti… Neopustil jsem svého anděla na dlouho. A on mne přijal do náruče. On zmenšil se, já stal se velikým. A náhle byl jsem slitováním. On chvějící se prosbou jen. Já dal jsem mu pak jeho nebe, on mně blízkost, z níž se vytratil. On učil se létat, já zase žít. Tak jsme se pomalu vzájemně poznávali…R. M. Rilke, „Andělské písně“

Doplňkové parametry

Kategorie: Astrologie - Numerologie - Karma - Minulé životy
Headphone: ISBN 80-86179-93-1, pevná vazba
Podtitul: Síla předků. Astrologická rodinná terapie. Horoskopy rodiny. Dědičný hřích. Duše rodu.
Autor: Erich Bauer
Rok vydání: 1. vydání, 2002
Formát: pevná vazba, 203 stran
Překlad: Monika Kuprová
ISBN: 80-86179-93-1
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice