POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Komárek parfémová voda odpuzovač hmyzu Naděje 100ml

Kód: 2882
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Komárek - levandulový odpuzovač hmyzu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komárek je speciální lihový přípravek příjemné, osvěžující vůně levandule vytvořený převážně z éterických olejů. Můžete jej nastříkat na pokožku i oblečení. Přípravek je vhodným pomocníkem při návštěvě lesa, při procházkách v přírodě a mnoha sportovních aktivitách.

Složení: Alcohol denat., Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Mentha Piperita Oil, Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí několik minut opatrně vylachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud jej lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Výrobce: NADĚJE - Mgr. Jarmila Podhorná
Obsah: 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mgr. Jarmila Podhorná
Brodek u Konice 3, 798 46
IČO: 64262146
DIČ: CZ435609464

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny.

Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus.Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.