POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Léčivé kreslení pravou mozkovou hemisférou

Kód: 9061
Neohodnoceno
–10 %
Capacchione Léčivé kreslení pravou mozkovou hemisférou
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Probuďte svou tvořivost a vnitřní moudrost s pomocí své pravé mozkové hemisféry. Výzkumy mozku v uplynulých letech odhalily rozsáhlý a dosud málo využívaný potenciál naší pravé mozkové hemisféry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arteterapeutka Lucia Capacchione zjistila, že naše nedominantní ruka představuje přímou cestu k tomuto potenciálu. Její výzkumy a průkopnická práce s lidmi, kteří kreslili a psali pomocí své „druhé“, nedominantní ruky, poskytly výchozí materiál pro toto klasické dílo, jež bylo poprvé vydáno již v roce 1988.

Na svých kurzech a při osobních sezeních Lucia pracovala s tisíci lidmi a učila je techniky, které jim pomohly být ve svém každodenním životě tvořivější, intuitivnější a lépe vyjadřovat své pocity. Současně se díky nim zlepšil jejich zdravotní stav a začali zažívat větší naplnění ve svých vztazích.

Uvedené techniky vám nyní předkládá v této knize a ukáže vám zde, jak se:

• Napojit na hlubokou vnitřní moudrost svého pravého já

• Změnit negativní postoje k sobě samým

• Odhalit svou tvořivost

• Objevit v sobě skryté umělecké schopnosti

• Uzdravit své vztahy

Prostřednictvím různých kresebných a písemných cvičení a technik budete moci objevit sílu, která se ukrývá ve vaší nedominantní ruce a pravé mozkové hemisféře. Tyto techniky vám pomohou poznat a pochopit své myšlenky a pocity na zcela nové úrovni a znovu se spojit se svou tvořivostí a hravostí, které jste zažívali jako děti a které jste ve svém dospělém životě ztratili.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Lucia Capacchione, Ph.D.
Podtitul: Objevte své tvořivé vnitřní dítě
Překlad: Kristýna Hájková
Vydání: první, červenec 2023
Vazba: brožovaná, 255 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 978-80-7651-154-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice