POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Měsíčkový olej MO 50 ml

Kód: 1700
Neohodnoceno
235 Kč
Skladem

Bylinky pro zdraví dýchacích cest, imunity, kloubů a pokožky, pro hojivé procesy, zdravé trávení, játra antioxidant.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinky pro zdraví dýchacích cest, imunity, kloubů a pokožky, pro hojivé procesy, zdravé trávení, játra antioxidant. Šalvěj, lopuch, ostropestřec a heřmánek podporují přirozenou obranyschopnost těla. Heřmánek zlepšuje protizánětlivé schopnosti pokožky a sliznic. Měsíček má protizánětlivé vlastnosti a hojivý účinek na sliznice (díky obsahu polysacharidů, triterpenových flavonoidů a saponinu). Řebříček podporuje normální cévní oběh. Borůvka a řebříček podporují normální funkci cév. Borůvka zlepšuje funkci endtelu (vrstva buněk vystýlají vnitřní povrch krevních i lymfatických cév a srdce), snižuje propostnost a zlepšuje tonus cév, podporuje krevní oběh, zlepšuje žilní mikrocirkulaci a lymfatický oběh. Lopus zlepšuje stav a pohyblivost kloubů, aktivuje metabolismus a ochraňuje a obnovuje chrupavčitou tkáň. Podporuje také čištění krve. Měsíček pomáhá předcházet rozvoji změn souvisejícíse stárnutím. Chmel, ostropestřec a šalvěj obsahují antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidativním poškozením. Benedykt, levandule, lopuch a chmel podporují trávení. Řebříček snižuje choresterol. šalvěj podporuje normální funkci střev. Měsíček a ostropestřec podporují normální činnost jater a napomáhají vylučování žluči. Ostropestřec přispívá i k ochraně jater. Benedykt a heřmánek příznivě ovlivňují dýchací cesty, heřmánek navíc napomáhá při suchém kašli. Lopuch, šalvěj, a měsíček mají uklidňující účinek v případě dráždění v krku nebo hlasivek. olej je možné použít i zevně. Šalvěj působí antisepticky. Heřmánek pomáhá hojit pokožku po popáleninách a v případě infikovaných ran. Nepoužívejte na otevřené rány a v blízkosti očí.

Doporučené dávkování: Vnitřní -1 lžička až 1 lžíce (2 - 10 ml) podle snášenlivosti 1 - 3 x denně při jídle, po něm nebo mimo něj. Možno přidávat do oleje pro studenou kuchyni v doporučeném ředění 1:15.

Obsahuje: slunečnicový olej, měsíček, ostropestřec, heřmánek, lopuch, řebříček, benedykt, chmel, šalvěj, levanduli.

Složení: Oleum helianthi, Calendula officinalis, Silybum marianum, Matricaria chamomilla, Artictium lappa, Achillea millefolium, Cniucus benedictus, Humulus lupulus, Salvia officinalis, Lavandula angustifolia

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Výrobce: NOVY, s. r. o.
Obsah: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NOVY s.r.o., Staré Čívice 226, 530 06 Pardubice