POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Moxa moxi nekouřová nevonná 5ks

Kód: 2803
Neohodnoceno
210 Kč
Skladem

Moxa (karbonizovaná - nekouřící) Su-jok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moxy jsou vyrobeny z kvalitního pelyňku (zrajícího minimálně 3 roky), dub. Doba hoření jedné moxy je v rozmezí 160 až 180 minut. Na rozdíl od doby hoření mox od jiných výrobců, které nepřesahuje cca 70 min. Léčivá síla pelyňku, je využívána k prohřívání v su-jok terapii, tradiční akupunktuře i jiných léčivých procedurách. Je vhodná pro použití v uzavřených prostorách a pro ty, kteří pracují s moxou celý den. Moxy jsou dobře snášeny astmatiky, alergiky i osobami citlivějšími na byliny. Nelámou se, pomalu a pozvolna hoří. Použití Léčivá síla pelyňku, je využívána k prohřívání v su-jok terapii, tradiční akupunktuře i jiných léčivých procedurách.

Použití: Léčivá síla pelyňku, je využívána k prohřívání v su-jok terapii, tradiční akupunktuře i jiných léčivých procedurách.

Složení: pelyňek (zrající minimálně tři roky), dub.

Dovozce: Merry Lynch s.r.o., Ústí nad Labem

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Skladovat v suchu (delším skladováním se zvyšuje kvalita). Dodržujte bezpečnostní předpisy pro práci s ohněm.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Dovozce: Merry Lynch s.r.o., Ústí nad Labem
Složení: pelyňek (zrající minimálně tři roky), dub.
Obsah: 5 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: