POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Moxa pelyňková kouřová 10ks

Kód: 2760
Neohodnoceno
310 Kč
Skladem
  • prohřívání akupunkturních bodů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní Moxa "pelyňková" ve formě klasického doutníku, hřejivé a voňavé vůně. Moxa vhodná i pro domácí použití ve formě klasického "doutníku". Kvalitní moxa je vyrobena z kvalitního pelyňku (zrajícího minimálně 3 roky). Moxa (moxování) je tradiční čínská léčebná metoda, která přehříváním akupunkturních bodů stabilizuje vegetativní nervový systém, zrychluje látkovou výměnu v organismu a zvyšuje jeho obranyschopnost. Hlavní oblastí použití moxy jsou chronická onemocnění dýchacích cest, poruchy trávicího traktu, menstruační poruchy, poruchy močových orgánů, neplodnost, bolesti v kříži a onemocnění kloubů. Pro její imunostimulační efekt se moxa používá při psychických depresích, stavech vyčerpanosti, nízkém krevním tlaku, pocitu chladu v těle a rekonvalescenci po chronických onemocněních nebo operacích. Klasická čínská pelyňková moxa k prohřívání akupunkturních bodů a drah. Moxa má výrazný vliv na posílení funkcí organizmu, na imunitu, upravuje zažívání a léčí bolesti pohybového aparátu.

Složení: Folium Artemisiae Argyi (list pelyňku)

Použití: moxa se zapálí, nechá se doutnat a působí se teplem na vybranou oblast, po ukončení práce se řádně uhasí

Dovozce: Merry Lynch s.r.o., Ústí nad Labem

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Skladovat v suchu (delším skladováním se zvyšuje kvalita). Dodržujte bezpečnostní předpisy pro práci s ohněm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Dovozce: Merry Lynch s.r.o., Ústí nad Labem
Složení: Folium Artemisiae Argyi (list pelyňku)
Země původu: Čína
Obsah: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: