POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Nej-kung pro ženy

Kód: 8919
Neohodnoceno
–10 %
Edlund Mitchell Nej kung pro ženy
468 Kč –10 % 421 Kč
Skladem

Spisy starobylého učení nu-tan, samostatné větve vnitřní alchymie pro ženy, se v průběhu staletí ztratily a učení přežívá jen díky praxi v rodových liniích. Tato kniha se podrobně zabývá energetickou anatomií žen, zkoumá, jak se liší od anatomie jejich mužských protějšků, a vysvětluje specifické postupy, které podporují jedinečné silné stránky a náročné úkoly ženského energetického systému. V této knize se objevují i učení uchovávaná dříve v tajnosti včetně čchi-kungových cvičení, která aktivují energii dělohy, a vysvětlení, jak využít menstruaci a synchronizaci s cykly měsíce jako nástroje pro rozvoj nej-kungu.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roni Edlund je vedoucí učitelkou Lotus Nei Gong School of Daoist Arts a vedoucí instruktorkou Lotus Moon Spiritual Arts School. Učí nej-kung v Evropě a USA. Roni byla první ženou, která začala v Lotus Nei Gong School studovat vnitřní umění tradičním ženským způsobem, a nyní se snaží naučit tento specifický ženský proces více žen.

Damo Mitchell studuje bojová, lékařská a duchovní umění Asie od svých čtyř let. Je technickým ředitelem Lotus Nei Gong School of Daoist Arts a vyučuje nej-kung v Evropě a USA. Je autorem několika knih vydaných ve Fontáně, včetně knihy Taoistický nej-kung: Filozofické umění přeměny.

„Když jsem přečetla Nej-kung pro ženy, věděla jsem, že jsem objevila vzácný poklad pro své instruktory a žáky. Důkladné, hluboké a moudré dílo, které nesmí chybět v knihovničce žádného člověka seriózně praktikujícího čchi-kung/nej-kung. Zajisté zodpoví všechny otázky žen týkající se těchto prastarých cvičení pro zdraví a zvýšení energie, protože až dosud o nich bylo napsáno jen málo dobrých knih. Praktikující ženy teď budou moci čerpat z hlubokého zdroje vyzařujícího moudrost dvou nejlepších učitelů nej-kungu v moderním světě.“

– Daisy Lee, zakladatelka Radiant Lotus Women’s Qigon

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Umění lotosu a měsíce
Autor: Roni Eldund, Damo Mitchell
Formát: vazba brožovaná - 360 stran, 14,5 x 20,5
Rok vydání: první vydání, únor 2022
ISBN: 978-80-7651-149-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice