POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Nespoutaná milost

Kód: 7868
Neohodnoceno
Značka: DharmaGaia
348 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha vypráví o ženství probouzejícím se z hypnotického spánku a ze sna o své slabosti, méněcennosti a podmaněnosti, který ženám vnutila tisíce let trvající nadvláda patriarchálního a život a přirozenost popírajícího principu. Autorka se s námi dělí o povzbuzení, jež načerpala u mystiček z nejrůznějších kulturních oblastí i historických období – o jejich nonkonformní myšlení a způsob života vyznávající svobodu, soucítění a láskyplnost. Seznámíte se s podnětnými ženami, jejichž zápal se snadno přenese i na vás. Jsou zde zastoupeny světice a moudré ženy, jako je Matka Marie, Marie Magdaléna, bhaktická básnířka Mírábáí či súfijská mystička Rábia. Nechybí velké mystičky a vizionářky, například Juliana z Norwiche, Terezie z Ávily či Hildegarda z Bingenu, ani dávné bohyně či samotná Šekina. A své vyprávění protkává také příběhy současných žen, jejichž přístup k těžkým životním situacím je svědectvím o ženské síle, lásce a inherentní důvěře v život.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHKUPECTVÍ
Vydavatelství: DharmaGaia
Autor: Mirabai Starr
ISBN: 978-80-7436-115-9
Formát: měkká vazba, 236 stran
Rok vydání: 27.01.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DharmaGaia s.r.o.
Uhelný trh 420/1
110 00 Praha 1 – Staré Město

DharmaGaia je nezávislé a nekomerčně zaměřené nakladatelství, které založil v roce 1992 Lumír Kolíbal v souvislosti s činností tehdejší Buddhistické společnosti. Plynule navázalo na samizdatové “nakladatelství” L-Books, které v letech 1980-90 vydávalo filosoficky a duchovně zaměřené knížky.