POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Numerologie a karma

Kód: 310
Neohodnoceno
–10 %
98513559 numerologie a karma
388 Kč –10 % 349 Kč
Skladem

Tato skutečně novátorská příručka vědy o číslech vysvětluje principy, jak lze ze jména, jež nám bylo dáno a obsahuje informace o našem osudu, rozpoznat působení tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená „skutek“, „důsledek jednání“. Pomocí zcela originálních numerologických postupů vycházejících z prvků židovské kabaly tak můžete zjistit, jaký jste si s sebou do tohoto světa přinesli životní plán, co v tomto životě chcete uskutečnit, jaké vám z toho plynou úkoly a jaké máte možnosti jednat v klíčových životních situacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Když rozpoznáte vzorce, které vám opakovaně přinášejí stále tytéž vnější i vnitřní strasti, budete znát i cestu, jak se od nich oprostit. Angelika Hoefler je zakladatelkou tzv. karmické kabalistiky a psychologie jmen. Svému zkoumání věnovala desítky let práce a praktického experimentování a v této publikaci předkládá své dosud nezveřejněné výsledky. Své postupy interpretovala na příkladech osobností jako Johanka z Arku, Rudolf Steiner, Marylin Monroe a Elizabeth Kübler-Rossová nebo na neblahém osudu legendárního Titaniku. Z obsahu: Zasvěcení do karmy - karmická kabalistika, Karmagram - diagram životní setby a sklizně, Kabala dat - rozbory denních, měsíčních a ročních tendencí, Karmické koeficienty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Astrologie - Numerologie - Karma - Minulé životy
Podtitul: Karmická kabalistika. Praktická kniha vám pomůže rozpoznat vlastní karmu.
Autor: Angelika Hoefler
Rok vydání: 1. vydání, 2005
Formát: měkká vazba, 211 stran
Překlad: Ivana Krausová
ISBN: 80-7336-226-0
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice