POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

OSHO Jóga - Za prostor, čas a touhu

Kód: 9010
Neohodnoceno
–10 %
OSHO Jóga 2 obalka náhled
438 Kč –10 % 394 Kč
Skladem

OSHO / Jóga. Výklad Pataňdžaliho Jógasútry 2 

ROZPRAVY O JÓZE

Tento titul je kompilací druhé poloviny Oshova desetisvazkového cyklu Yoga: Science of the Soul, Jóga, věda o duši, rozsáhlého Oshova komentáře Pataňdžaliho Jógasútry. V tomto svazku rozebírá Osho třetí a čtvrtou část Pataňdžaliho Jógasútry, Vibhúti pádu a Kaivalja pádu, a krok za krokem nás vrací k naší podstatě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte jako proud, plyňte. Použijte tato slova jako vodítko a vydejte se na cestu.

Cesta začíná tam, kde jste. Stoupejte krok za krokem vzhůru, do výšin. Vaším cílem je obloha, vaším cílem je hvězda. Dokud nebudete nekoneční jako nebe, nezastavujte se, cesta neskončila. Dokud nedosáhnete přímého poznání, dokud se nestanete věčným světlem, nedejte se zlákat k odpočinku. Nechte božskou nespokojenost, ať ve vás hoří jako pochodeň, a jednoho dne se z vašeho úsilí zrodí hvězda a stanete se světlem.

Neptejte se, kde najít pravdu, ptejte se, jak jste ji ztratili.

Neptejte se, kam jít. Už jste na místě.

Zastavte se.

(ÚRYVEK Z KNIHY) 

Na Západě známe z jógy zejména fyzické pozice sloužící k lepší pohyblivosti a uvolnění těla a mysli. Na Východě je však odvěkým smyslem jógy porozumět lidskému vědomí a jeho potenciálu.

Pataňdžali je považován za otce rádžajógy neboli „královské stezky“. Jeho systém, který popisuje osm pilířů jógy, je nejcelistvějším a nejobsáhlejším pohledem na jógu, jaký nám zanechala starověká indická kultura. Oshův jedinečný vhled do moderní mysli a její psychologie a jeho svěží překlad Pataňdžaliho starodávných textů činí z Pataňdžaliho Jógasútry dokonale moderní nástroj sebepoznání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Výklad Pataňdžaliho Jógasútry 2
Autor: OSHO
Překlad: Daiana Krhutová
Vydání: první, červen 2023
Vazba: vazba brožovaná, 339 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 978-80-7651-135-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice