POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Pět Tibeťanů v praxi

Kód: 324
Neohodnoceno
–10 %
Pět Tibeťanů v praxi
298 Kč –10 % 268 Kč
Skladem

Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách. Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu těchto cvičení, naplní vás vnitřním pokojem, který všechny negativní myšlenky, starosti a obavy odsune do pozadí. Možná poprvé v životě pochopíte, jak se lze oprostit od každodenních záležitostí, které až do této chvíle otupovaly váš život. Pro mnoho lidí byl počátek cvičení pěti Tibeťanů začátkem uvědomělého přístupu k životu, který s sebou přinesl dalekosáhlé změny a obnovu. Stejný je případ i autorky této knihy, která v ní shrnula své praktické zkušenosti načerpané v profesi odborné zdravotnice a kosmetičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Moto této publikace, které ocení především ženy, zní: "Krása přirozeně vyvěrá z nitra." Skutečnou krásu člověka nemůže zajistit plastická operace ani drastická dieta; klíčem je tělesná vitalita a psychická pohoda. Vedle celé řady doporučení pro zdravý způsob života předkládá autorka i množství kosmetických tipů, jak správně pečovat o pokožku, jak ji regenerovat a čistit, jak bojovat s celulitidou a jak přistupovat ke svému tělu i okolí. Proč je cvičení pěti Tibeťanů tak ceněné a dnes tolik populární? Je to především fakt, že navzdory zdánlivé jednoduchosti působí na každý orgán, kost šlachu a buňku. Autorka jeho další přínos shrnula poetičtějšími slovy následovně: "pozdvihuje ducha a duši propůjčují křídla, otevírá a osvobozují srdce, je prostředkem vedoucím k pramenům života, pomáhá nalézt svou vlastní Cestu."

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Podtitul: Pět cviků – jednoduchá cesta k pramenům života…
Autor: Gisela Leonie Teschke
Rok vydání: 1. vydání, 2005
Formát: 195 stran
Překlad: Martin Burkhard
ISBN: 80-7336-234-1
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice