POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Plejádská světelná zasvěcení 2.díl

Kód: 1394
Neohodnoceno
–10 %
Plejádská světelná zasvěcení 2.díl
368 Kč –10 % 331 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plejáďané nazývají naši současnou dobu novým úsvitem, obdobím, kdy máme propustit své třídimenzionální iluze, jež vycházejí ze strachu, a vědomě se sladit s novými čtyřdimenzionálními a pětidimenzionálními energiemi, které jsou v současné době na naši planetu ukotvovány. Jak můžeme žít podle plejádských klíčů pro život a využívat je na cestě ke svému osvícení? Tato druhá významná kniha Christiny Day, která byla přijata prostřednictvím channelingu, je duchovní a současně praktickou mapou, jež vám pomůže se orientovat v současné náročné době plné změn a zvládat ji s lehkostí. K této knize můžete z webových stránek autorky zdarma získat přístup k celé řadě zvukových nahrávek s řízenými meditacemi a posvátnými a léčivými zvuky v jazyce Plejáďanů, díky kterým budete moci projít mnoha světelnými zasvěceními, jež vás budou podporovat při vašem individuálním probuzení a na vaší vývojové cestě směrem k vašemu duchovnímu Domovu.

Milí čtenáři,

zde si můžete stáhnout zvukové nahrávky ke knize Plejádská světelná zasvěcení 2. Tyto soubory obsahují řízené meditace k jednotlivým kapitolám v knize (v anglickém originále) a transformační a léčivé zvuky v jazyce Plejáďanů. Překlad anglického textu z těchto zvukových souborů naleznete v Příloze k českému vydání na konci knihy.

Poznámka: K některým kapitolám zde najdete více zvukových souborů a některé kapitoly naopak nezahrnují žádné zvukové soubory. Tyto soubory jsou vždy označeny číslem kapitoly, ke které patří, a číslem řízené meditace v rámci dané kapitoly.

Doporučujeme si text a meditace nejdříve projít v českém jazyce a následně si poslechnout originální anglické nahrávky s řízenými meditacemi a transformačními zvuky.

Při poslechu originálních nahrávek není nutné rozumět anglicky mluvenému textu, neboť nejpodstatnější je působení léčivých energií zvuků přenášených prostřednictvím hlasu Christiny Day a tyto energie působí i tehdy, když mluvenému textu nerozumíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Průvodce k navázání spojení s dimenzionálními energiemi, komunikaci s Plejáďany a zvládání doby plné změn
Autor: Christine Day
Rok vydání: 1. vydání, 2014
Formát: měkká vazba, 310 stran
Překlad: Václav Březina
ISBN: 978-80-7336-742-8
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice