POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Plejádská světelná zasvěcení

Kód: 3007
Neohodnoceno
–10 %
plej.zasv[1]
348 Kč –10 % 313 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plejádská světelná zasvěcení vám umožní navázat bezprostřední spojení s Plejáďany a přímo se s nimi setkat. Naskýtá se vám příležitost sami na sobě pocítit účinky základních plejádských léčebných postupů a vytvořit si s nimi osobnějšíV této knize vás Christine Day, duchovní učitelka se schopností channelingu, seznámí se svojí světoznámou technikou energetického léčení. V jakékoli životní situaci, v níž se právě nacházíte, vám pomůže zrodit se do svého nového Já a osvobodit se od strachu a bolesti. Tyto postupy a světelná zasvěcení vám dodají sílu, díky níž si naleznete sami odpovědi na své otázky a tvořivým způsobem změníte a uzdravíte svůj život. Ať už s metodami energetické práce teprve začínáte nebo s nimi již máte více zkušeností,Christine Day vás srozumitelně seznámí s jednotlivými kroky a poté vám pomůže projít světelnými zasvěceními na tělesné, emoční i duchovní úrovni. Plejádská světelná zasvěcení jsou jedinou knihou, která v sobě nese frekvence těchto zasvěcení. Jejich působení vám umožní se duchovně probudit a znovu se spojit se svým opravdovým Já. Součástí knihy jsou meditace a cvičení, která navazují na jednotlivé kapitoly a z webových stránek autorky můžete zdarma získat doprovodná originální CD s transformujícími a léčivými zvuky v jazyce Plejáďanů. V 31 letech onemocněla Christine Day systémovým lupusem a měla před sebou jen krátký čas života. Brzy nato s pomocí Plejáďanů prožila hluboké duchovní probuzení, díky jehož energii se následně zcela uzdravila. Od té doby zprostředkovává Plejádská zasvěcení lidem po celém světě během svých veřejných energetických vysílání Světla a třídenních plejádských seminářů.Christine je zakladatelkou jedinečné léčebné metody BRILIANTOVÉ FREKVENCE, kterou prostřednictvím channelingu přijala před více než dvaceti lety, společně s originální technikou multidimenzionální práce s tělem Amanae. Nejnovějším výsledkem její spolupráce s Plejáďany je výjimečná série kurzů přes internet, jež nabízí na svých webových stránkách www.christinedayonline.com.  

MEDITACE KE STAŽENÍ

Milí čtenáři,

věnujte pozornost složce "SOUVISEJÍCÍ SOUBORY" nad popisem knihy.

Zde si můžete stáhnout zvukové nahrávky ke knize Plejádská světelná zasvěcení 2. Tyto soubory obsahují řízené meditace k jednotlivým kapitolám v knize (v anglickém originále) a transformační a léčivé zvuky v jazyce Plejáďanů. Překlad anglického textu z těchto zvukových souborů naleznete v Příloze k českému vydání na konci knihy.

Poznámka: K některým kapitolám zde najdete více zvukových souborů a některé kapitoly naopak nezahrnují žádné zvukové soubory. Tyto soubory jsou vždy označeny číslem kapitoly, ke které patří, a číslem řízené meditace v rámci dané kapitoly.

Doporučujeme si text a meditace nejdříve projít v českém jazyce a následně si poslechnout originální anglické nahrávky s řízenými meditacemi a transformačními zvuky.

Při poslechu originálních nahrávek není nutné rozumět anglicky mluvenému textu, neboť nejpodstatnější je působení léčivých energií zvuků přenášených prostřednictvím hlasu Christiny Day a tyto energie působí i tehdy, když mluvenému textu nerozumíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Průvodce energetickým probuzením podle plejádského proroctví o uzdravení a znovuzrození
Autor: Christine Day
Rok vydání: První vydání 2011
Formát: brožovaná vazba, 223 stran
Překlad: Václav Březina
ISBN: 978-80-7336-642-1
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice