POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Plejádské léčivé karty

Kód: 7688
Neohodnoceno
–10 %
obrázok (12)
478 Kč –10 % 430 Kč
Skladem

V rukou držíš materializovanou, manifestovanou energii symbolů, číselných řad a afirmací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milí poslové světla!
My, vaši plejádští průvodci, jsme velmi vděční za to, že se s pomocí těchto karet sami léčíte. Vaším léčením pomáháte ostatním osobám, které příčinu své negativní současnosti možná ještě ani neodhalily.
Napojením na morfogenetická pole díky symbolům na těchto kartách si rozšíříte vědomí, a podaří se vám se jednodušeji a rychleji ukotvit v páté dimenzi vědomí.
V rukou držíš materializovanou, manifestovanou energii symbolů, číselných řad a afirmací.
Každý symbol má svou vlastní silnou, zcela zvláštní energii. Každá karta je napojena na specifické, morfogenetické pole, jež je zase napojeno na pole léčení a na pole rozvoje vědomí. Je důležité vědět, že každý symbol těchto karet může vyčistit a vyléčit nejrůznější časy a prostory tvé reality, dáš-li k tomu svůj souhlas a vyšleš-li úmysl k vyléčení své současnosti.
Každá karta je individuální a každé téma funguje na základě tvé představivosti. Některé ze symbolů můžeš přenést na vodu, a tím pozitivně přeprogramovat negativní zážitky ve vlastní buněčné paměti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Vydavatelství: Fontána
Autor: Pavlína Klemm
ISBN: 978-80-7651-099-9
Formát: 44 karet + doprovodná kniha
Vazba: brožovaná vazba, 108 stran, balení 18x12cm, velikost karet 12x8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice