POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

RUNY kniha dní

Kód: 8562
Neohodnoceno
–10 %
obrázok 24
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Zasvěcení v runovém kole


• Průvodce prací s runami krok za krokem po celý rok
• Vysvětluje, jak 24 run staršího futharku řídí kalendář vždy na půl měsíce.
• Podrobně popisuje, které runy jsou v každém runovém půlměsíci nejsilnější, co předznamenávají pro osobní a duchovní pohodu,
a uvádí techniky vytváření vztahů s nimi
• Obsahuje strukturovanou pobožnost pro každý půlměsíc a runové
iniciační rituály pro 8 pohanských sabatů neboli svátků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staroseverské runy, známé jako starší futhark, již dlouho spojují své síly s cykly ročních období a nabízejí mocná zasvěcení, vedení a moudrost. Sladěním posvátných svátků, výsadby a sklizně starověkých runových kalendářů s naším moderním dvanáctiměsíčním kalendářem Kelley Harrellová odhaluje, jak nám runy mohou opět nabídnout zasvěcení i poučení o posvátných dnech a tvořivých rytmech dneška.


Harrellová čerpá ze své více než pětadvacetileté šamanské praxe a studia run a nabízí návod, jak krok za krokem pracovat s runami po celý rok. Vysvětluje, jak 24 run staršího futharku sleduje sezonní vývoj, v němž každá runa vládne kalendáři po dobu půl měsíce. Podrobně zkoumá význam každé runy a předkládá strukturované runové pobožnosti pro každý půlměsíc, protkané návody, jak co nejlépe využít životní sílu, která je v každém ročním období k dispozici, a také runové iniciační rituály pro 8 pohanských sabatů neboli svátků, jako je letní slunovrat (Litha) a Beltane (První máj). Podrobně popisuje, které runy jsou v každém půlměsíci nejsilnější, co předznamenávají pro osobní a duchovní pohodu, uvádí techniky vytváření vztahů s nimi a jak s nimi pracovat jako s orákulem. Autorka také vysvětluje, jak runy předcházející každému sabbatu pomáhají vytvořit prostor pro správné přivítání každého kalendářního přechodu a dokončení jeho zasvěcení.
Když se s runami pohybujeme přírodním cyklem, stává se každý rok spolehlivým a sledovatelným procesem osobního růstu a duchovního spojení. Řídíme-li se učením každé hole při současném ctění ročních období, bude pro nás Harrellové rok s runami zasvěcením do přímého vztahu se silami Přírody.
Kelley Harrellová je oceňovaná autorka ze Severní Karolíny. Je celoživotní animistka a deathwalker (ta, která kráčí se smrtí). Již více než 25 let učí ostatní eticky budovat prosperující duchovní cesty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: S. Kelley Harrell
Podtitul: Průvodce, jak žít každoroční cyklus runové magie
ISBN: 978-80-7651-136-1
Formát: vazba brožovaná, 278 stran
Rok vydání: první vydání, listopad 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice