POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Světelná poselství z Plejád 9

Kód: 9109
Neohodnoceno
–10 %
Světelná poselství z Plejád 9
428 Kč –10 % 385 Kč
Skladem

Božský pramen ve Vašich srdcích Vás spojuje se všemi vesmíry a všemi dimenzemi.

Plejáďané jsou bytosti z vyšší úrovně vědomí, jež nás podporují ve změně časů, jíž postupně procházíme. Učí nás přistupovat ke kosmické svobodě, získávat informace skrze posvátnou sféru srdce, aktivizovat štítnou žlázu symbolem Slunce a připojit se k vyššímu řádu symbolem Země. Přivádějí nás blíž k vnitřní Zemi, ke kosmickým dětem, barevným bytostem a archandělům, ochraňují nás před cizorodými vlivy a zvyšují naše světlo a povyšují naše vědomí cvičeními, afirmacemi a číselnými řadám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Otevřete se novému bytí a novému životu

(Z doslovu channelingového média)

V příloze této knihy najdete záznam čtyř videoposelství Plejáďanů. Tipy a rady, jak získat osobní stabilitu, usnadňují vstup do vyšších frekvencí. Energie lásky prosvětluje při čtení duši člověka a přivádí jej zpět k jeho přirozenosti.

Pavlína Klemm, narozená v Čechách, dnes žije a pracuje poblíž Mnichova. Studovala kvantové léčení, Reconnective Healing® podle Erica Pearla a moderní homeopatii podle Körblera, ruské léčebné metody a Doreen Virtue. Už od dětství je v kontaktu s duchovním světem

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
ISBN: 978-80-7651-172-9
Autor: Pavlína Klemm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice