POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Tajná historie mimozemšťanů

Kód: 8303
Neohodnoceno
–10 %
obrázok (18)
438 Kč –10 % 394 Kč
Skladem

Kniha zkoumá roli mimozemšťanů v ozbrojených silách, vládě, technologii, historii a nadcházejícím novém věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimozemská přítomnost na Zemi se rozšiřuje a se vstupem do věku Vodnáře bude oficiálně přiznána, což vyvolá šok a naléhavou všeobecnou potřebu pochopit společenské a technologické změny pramenící od našich vesmírných bratrů. Tento souhrn, jenž je zároveň učebnicí pro bouřlivý vědecký a duchovní pokrok, který lidstvo v nadcházejících letech zažije, zkoumá fenomén mimozemšťanů a jeho vliv na lidstvo v minulosti i současnosti.

Dále se zaměřuje na kontakt s mimozemšťany, únosy, mimozemskou technologii a exopolitiku, genetické manipulace ze strany mimozemšťanů jakož i historii nacistů a UFO.
Obsahuje rozhovory s Jessem Marcelem, Michaelem Sallou, Paulem LaViolettem, Robertem Bauvalem a dalšími osobnostmi, které stojí v čele hnutí Nové vědy, jež pochází od mimozemských bytostí.
Kniha zkoumá kontakty s mimozemšťany a svědectví o únosech, nevysvětlené veřejné i nezveřejněné vojenské technologie mimozemšťanů včetně antigravitačních zařízení, exopolitiku (vliv mimozemšťanů na lidské záležitosti), iráckou hvězdnou bránu, mimozemský projekt křížení pomocí únosů lidí, vazby nacistů na UFO i jejich tajnou podzemní základnu v Antarktidě, vládní utajování kontaktů s mimozemšťany včetně Roswellu a transformaci uvedenou do pohybu kometou Hale-Bopp. Na podkladě rozhovorů s lidmi, kteří jsou svědky nadcházejících změn, i s vizionáři, kteří je opravdu uskutečňují – včetně Johna Macka, majora Jesseho Marcela, Paula LaVioletta, Roberta Bauvala a Michaela Sally –, tato kniha načrtává dechberoucí vizi planetární revoluce, která je již za rohem.
Len Kasten získal bakalářský titul na Cornellově univerzitě v oboru svobodných umění a magisterský titul na Národní univerzitě. Již více než třicet let se zabývá výzkumem UFO a mimozemšťanů a je bývalým členem Národního vyšetřovacího výboru pro letecké jevy (NICAP) a Vzájemné sítě pro UFO (MUFON).

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Len Kasten
ISBN: 978-80-7651-133-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice