POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Tajná válka o Antarktidu

Kód: 9366
Novinka
Neohodnoceno
–10 %
image0
488 Kč –10 % 439 Kč
Skladem

Proč se Spojenci v roce 1944 obávali atomového útoku Němců? Proč Hitler v roce 1945 trval na tom, že udržení Prahy může Třetí říši vy- hrát válku? Proč třetí armáda amerického generála Pattona spěchala místo do Berlína směrem na Škodovy závody v Plzni? Proč uranová atomová bomba, kterou Spojenci svrhli na Hirošimu, nebyla vůbec testována? Proč pouhý jeden rok po válce považovali Američané za nutné vyslat do oblasti Antarktidy své plnohodnotné vojenské síly? Tato kniha zve čtenáře na dechberoucí vědecko-historickou výpravu, která na tyto otázky přináší provokativní odpovědi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z historických dokumentů a souvislostí se dozvíte, že nacistické Německo koncem roku 1944 skutečně vyhrálo závod o atomovou bombu, a také se se- známíte s neuvěřitelným rozsahem supertajných výzkumů, které na- cisté prováděli nejen v oblasti vývoje zbraní nové generace, ale i ve výzkumu alternativních oblastí fyziky a nových zdrojů energie. Vedle revize tzv. oficiální spojenecké legendy nabízí kniha také nový pohled na fenomén UFO, a to prostřednictvím některých odtajně- ných vládních materiálů, z nichž vysvítají evidentní paralely s mnoha „černými“ projekty SS. Tato bohatě odzdrojovaná publikace se po- stupně stala povinnou četbou pro badatele, kteří se zajímají o odpo- vědi na historické a vědecké otázky mimo oficiální proudy.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIŽNÍ NOVINKY
Autor: Joseph P. Farrell
Podtitul: Říše černého slunce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice