POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Tajná základna UFO v Antarktidě

Kód: 9391
Novinka
3 hodnocení
–10 %
imageresize
468 Kč –10 % 421 Kč
Skladem

Tajný vesmírný program v Antarktidě

David Childress, stálice programu History Channel a autor řady mezinárodních bestsellerů, tentokrát přichází s neuvěřitelným příběhem Haunebu – nacistického létajícího disku. Ačkoli se zvěsti o těchto převratných strojích objevovaly již na sklonku druhé světové války, teprve v roce 1989 se k německému badateli Ralfu Ettlovi dostal anonymní balík fotografií a dokumentů týkajících se vývoje a výroby nejméně tří typů těchto vzdušných plavidel, které bychom dnes klasifikovali jako UFO nebo létající talíře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ze zmíněného pozoruhodného souboru dokumentů vyplývá, co mnozí z nás tuší již dlouho: že druhá světová válka neskončila tak, jak nám bylo dekády vštěpováno, a že zbytek nacistické elity – zejména příslušníků SS – operoval s létajícími disky i ponorkami po celém světě ještě desítky let po skončení války. Tyto aktivity, při nichž létající talíř zvaný Haunebu sehrával klíčovou roli, byly obzvláště četné na území Jižní Ameriky, zasahovaly však všechny kontinenty včetně Antarktidy, kde vznikla jejich nejrozsáhlejší základna. Ponořte se tedy na chvíli do světa tajných spisů, dokumentů, fotografií a očitých svědectví o Haunebu, Vrilech, Andromedách a dalších neuvěřitelných technologických zázracích, které přežily pád Třetí říše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice