POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Tajné vesmírné programy a UFO

Kód: 9115
Neohodnoceno
–10 %
Tajne vesmir programy Obal Web (1)
468 Kč –10 % 421 Kč
Skladem

Galaktické federace, rady a tajné vesmírné programy

Když skupina mimozemšťanů známá jako Rada Andromedy zjistila náhlý nástup galaktické tyranie 350 let v budoucnosti, informovala Galaktickou federaci světů a další svobodymilovné mimozemské organizace o hrozbě, kterou představují současné události odehrávající se na Zemi, jejím Měsíci a Marsu. Začala tak časová válka, do níž se zapojily různé mimozemské federace, rady a tajné vesmírné programy, přičemž každá z nich se snažila řídit dlouhodobé události na Zemi, aby buď zabránila této rozsáhlé tyranii, která by mohla zachvátit celou galaxii, nebo ji naopak přivodila. Obě strany využily technologie cestování v čase k ovlivňování klíčových osob, událostí a hnutí na Zemi. Operativci z každé strany byli nasazeni do různých zemí, zejména do leteckých a kosmických společností, aby pomáhali lidem vytvářet pokročilé technologie pro různé tajné vesmírné programy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnes jsme svědky závěrečné fáze této desítky let trvající časové války zahrnující několik časových linií, které spolu soupeří, koexistují a nakonec se vzájemně sbližují. Jak se blížíme ke konci této časové války, kde je Země epicentrem galaktické tyranie v jedné z budoucností, objevuje se pravda o těchto událostech a různých galaktických skupinách a organizacích, které v nich hrály významnou roli.

V knize Tajné vesmírné programy a UFO Dr. Michael Salla podává velkolepý přehled různých mimozemských skupin a tajných vesmírných programů zapojených do časové války, která v tichosti zuří kolem nás a o níž většina lidstva vůbec neví. Důležité je, že autor upozorňuje na současné události vedoucí k naplnění velmi pozitivní a vzrušující budoucnosti v duchu Star Treku, v níž se lidstvo připojí ke Galaktickému společenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Suchý Radek - Nakladatelství Kořeny

Oravská 1889/7, 100 00 Praha 10