POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Tantra

Kód: 7076
Neohodnoceno
–10 %
pripravujeme tantra
488 Kč –10 % 439 Kč
Skladem

Erotické aspekty tantry jsou předmětem výuky v tomto sexuálním průvodci, který odhaluje transformativní vhledy a metody pro všechny úrovně zkušeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Erotické aspekty tantry jsou předmětem výuky v tomto sexuálním průvodci, který odhaluje transformativní vhledy a metody pro všechny úrovně zkušeností. Umělecké obrázky a fotografie ilustrují lákavá tajemství, abyste si mohli okořenit jakýkoli sexuální zážitek, zatímco kapitoly zodpovídají otázky týkající se sexuální anatomie, sebepotěšení, předehry, kreativních poloh, orgasmů a spojení sexu a ducha. Tento multidimenzionální průzkum, který vyzdvihuje sex jako duchovní a umělecký počin, představuje pradávnou esoterickou moudrost každému, kdo hledá zlepšení fyzické, emocionální a posvátné stránky lásky a vztahů.
 
Mahasatvaa Ma Ananda Sarita
Sarita je světoznámá mistryně tantry a mystička, která nabízí kurzy a pobyty v ústraní po celém světě. Poté, co obdržela přímý přenos od indického mystika Osha, zůstala věrná duchovní podstatě tantry a vede nás na cestě k seberealizaci. Zároveň s péčí sobě vlastní usiluje o to, aby nám pomohla překonat psychické bloky, které v sobě nosíme v důsledku našeho kulturního pozadí a minulých zkušeností. Současně je činná jako léčitelka, spisovatelka a poradkyně.
Sarita nabízí tantrický přenos na seminářích a cvičeních propagovaných jednotlivci a organizacemi po celém světě. Její internetový meditační kurz Vigyan Bhairav Tantra poskytuje studentům efektivní video kurzy, kterých se mohou účastnit přímo ve svých domovech. Saritino pedagogické školení je určeno pro vybrané studenty, kteří si přejí nabízet přenos tantry ostatním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Duchovní objevy prostřednictvím sexuality
Autor: Mahasatvaa Ma Anda Sarita PhD
Formát: pevná vazba, 191 stran
Rok vydání: prosinec 2021
ISBN: 978-80-7651-084-5
Překlad: Jan Kozák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice