POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Utajená historie starověkého Egypta 2. díl

Kód: 8981
Neohodnoceno
–10 %
obrázok 8
388 Kč –10 % 349 Kč
Skladem

V druhé knize se Gordon podrobněji zaměřuje na jednotlivá bož stva a esoterické rozdělení egyptské země, jež byla architektonicky i metafyzicky koncipována jako zrcadlový „odraz nebe na zemi“, o čemž vypovídá pečlivé umístění, orientace a hvězdné uspořádání chrámů. Svá tvrzení přesvědčivě odůvodňuje dlouhou řadou astro nomických metafor a alegorií a rozbory posvátné geometrie, která figuruje v pozadí těchto velkolepých staveb. Kromě jiného čtená ře seznamuje také s esoterickým významem Sfingy a pyramid, což zakončuje geniálním rozborem vnitřní geometrie Velké pyramidy, jejíž uspořádání pod nebeskou klenbou dává tušit, že po uplynutí platónského Velkého roku se opět schyluje k velkému návratu bohů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V první knize renomovaný autor a odborník na starověkou histo rii J. S. Gordon uvedl čtenáře do fascinující tématiky staro egyptské mystické tradice a podrobně ho seznámil s jejím sofistikovaným chápáním precese rovnodennosti a lidské evoluce ve světle bož ského záměru. Dospěl k závěru, že tolik opěvovaný „spontánní“ vznik egyptské civilizace před 5000 lety ve skutečnosti předsta voval pozůstatky starobylé celosvětově vyspělé kultury s původem v  dávné Atlantidě. Svá tvrzení mistrně doložil astrofyzikálními, geofyzikálními, lingvistickými a  antropologickými důkazy o za pomenutých civilizacích pod hladinou Středozemního moře a na pobřeží severozápadní Afriky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Nebeský původ starověkého Egypta
Autor: J. S. Gordon
Překlad: Jan Kozák
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná, 291 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Vydání: první vydání, květen 2023
ISBN: 978-80-7651-157-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice