POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

UTAJENÁ PRADÁVNÁ HISTORIE LIDSTVA

Kód: 9403
Novinka
Neohodnoceno
–10 %
Nurea ob
448 Kč –10 % 403 Kč
Skladem

Kniha pro každého, kdo chce pochopit nezodpovězené záhady původu lidstva a okultních sil, které ovládají náš svět. Série Kroniky Ğirkù Antona Parkse je bestseller určený především příznivcům zakázané archeologie, teorie dávných astronautů i amatérským ufologům, kteří se zajímají o starověké mýty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýty o založení našich civilizací mají své kořeny v reálné historii. Gnostické texty starověkých Egypťanů nás učí, že Velká bohyně, Vesmírná matka, dlouho rozjímala nad nebeskou klenbou ve snaze zahlédnout božské světlo. Hnána svými nadějemi a sny opustila svůj idylický svět a sestoupila do nevyzpytatelných oblastí času a prostoru. Její cesta ji měla dovést ke zdroji věčnosti, z jehož tvůrčí síly chtěla čerpat inspiraci. Pád do vesmírné Propasti ji unášel vstříc vstříc osudu, který položil základy, na nichž dodnes stojí lidské civilizace. Na konci své vesmírné cesty se Matka-Bohyně zřítila do neúprosného, nepřátelského světa vzdáleného mnoho světelných let od její domoviny. V tomto svazku s podtitulem Kniha Nuréa: Sen o věčnosti nás Anton Parks provází fascinujícím objevováním skrytých a mocných sil Života. Jeho postřehy z hluboké studnice vesmírného poznání rozšiřují naše chápání vzniku vesmíru a naší sluneční soustavy ve světle událostí, jež se odehrály dávno před příchodem bytostí z nebes, o nichž se zmiňují mnohé lidské tradice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Autor: Anton Parks
Podtitul: KNIHA NURÉA: SEN O VĚČNOSTI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice