POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Uzdravení silou myšlenky

Kód: 9127
Neohodnoceno
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Myšlenky ovlivňují váš život každý den.

Každá stvořená myšlenka se chce realizovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo ovládá své myšlenky, ovládá svůj život! Toto poznání znali již velcí starověcí mudrci a učilo se o něm ve slavných chrámech a akademiích v Aténách a Římě. Je zvláštní, že v době, kdy se zdá, že vše ovládá víra v technologie, se toto základní poznání z velké části ztratilo. Mnoho lidí zapomnělo, jak intenzivně jejich vlastní myšlenky a myšlenky celého okolí ovlivňují jejich život. V tak multimediálním světě, jakým je svět 21. století, čelí každý člověk nepřetržitému vlivu od rána do večera: Reklama, zprávy, textové zprávy, filmy nebo i běžné kontakty každodenního života na nás valí záplavu informací a manipulací v podobě myšlenek.

Pokud chcete žít svůj život podle sebe, musíte si uvědomit, které myšlenky vás ovlivňují a jak je můžete ovládat. Manuela Oetingerová v této obsáhlé studii popisuje všechny možné oblasti, v nichž lidé podléhají ovlivňování skrze myšlenky: rodina, vztahy, profese, média, reklama, politika nebo duchovní skupiny. Popisuje někdy velmi skryté vlivy a jmenuje užitečná cvičení, jak se před takovou manipulací chránit.

Tato kniha je neocenitelným průvodcem, jak se osvobodit od vnějších vlivů, znovu si myslet pouze své myšlenky a žít svůj život podle sebe!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pozitivní myšlení
Podtitul: Myšlenky ovlivňují váš život každý den
Autor: Manuela Oetingerová
Překlad: Jana Krejčíková
Vydání: první, září 2023
Vazba: brožovaná, 225 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 978-80-7651-165-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice