POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Cesta do nitra země

Kód: 9372
Novinka
8 hodnocení
–10 %
Cesta do nitra
448 Kč –10 % 403 Kč
Skladem

 

V tomto vzrušujícím popisu tajemství uvnitř Země Radu Cinamar představuje jedinečný způsob, jak proniknout do nitra zeměkoule. Aby čtenář lépe porozuměl tomuto velmi střeženému tématu, obsahuje kniha V nitru Země – Druhý tunel četné ilustrace, které zahrnují vyobrazení geografie Vnitřní Země.

Znovu se objevují i známé postavy z transylvánské série, včetně záhadného tibetského lámy Sundhiho Räpy, známého také jako doktor Sien, a samozřejmě Cezara, který tvrdí:

 „Kdyby měl někdo adekvátní zařízení či stroj a začal zběsile vrtat přímo do středu Země, v určitém okamžiku by se vrtací zařízení prostě zaseklo, zastavilo by se. Nemohlo by fungovat, protože jeho vibrační frekvence pochází z technologie a materiálu, z něhož je vyrobeno, a už by neodpovídala frekvenci vnitřní vrstvy, které dosáhlo. Dojdeš jen tak daleko, jak ti to dovolí frekvence tvého individuálního vědomí. To platí jak pro lidské bytosti, tak pro hmotné objekty.“

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběhy o vnitřní Zemi fascinují i matou lidstvo od počátku věků. Nyní se poprvé objevují přesvědčivé vědecké údaje o tom, že zemské jádro není takové, jak konvenční věda vždy předpokládala. Ještě úžasnější než věda jsou však osobní dobrodružství Radua Cinamara, kterému jeho pozice v tajném oddělení rumunské rozvědky umožňuje pronikat do prastarých podzemních chodeb a setkávat se s obyvateli civilizací ve Vnitřní Zemi. Kniha také nabízí pohled do bájného města Šambhaly, ráje v samotném srdci vnitřní Země, kde jsou rovnováha a harmonie základem civilizace. V jádru Země se nachází inteligence sahající daleko za hranice běžného lidského vědomí.

Kniha V nitru Země – Druhý tunel je nejen příběhem vzrušujícího dobrodružství, ale také příležitostí k zasvěcení, při němž budete zkoumat frekvence své vlastní vnitřní přirozenosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Druhý tunel
Autor: Radu Cinamar
ISBN: 978-80-7651-196-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice