POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Velká kniha jógové terapie

Kód: 9013
Neohodnoceno
–10 %
obrázok (43)
468 Kč –10 % 421 Kč
Skladem

Základní kniha jógové praxe pro zdraví těla, duše i ducha.
Kniha, kterou držíte v ruce, vznikla na základě principů jógové tradice jógového mistra T. Krishnamacharyi a jeho žáka A. G. Mohana a nejnovějších poznatků západní nauky o anatomii. Je sepsána jasně a srozumitelně, a tím pádem je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jogíny, kteří se zajímají o obrovský léčivý potenciál jógové terapie. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Remo Rittiner se k sepsání této knihy během mnohaleté praxe inspiroval nespočtem klientů, kteří jógu pravidelně praktikovali pod jeho vedením.

Remo Rittiner obdržel v roce 1996 po intenzivním studiu jógy a jógové praxe v Indii u A. Mohana diplom učitele Ájur jógy a jógového terapeuta. Od roku 1997 vede slavné a známé centrum Ájur jógy v Curychu. V roce 2000 se začal sám věnovat vzdělávání lektorů jógy a od roku 2004 se vzděláváním ve Švýcarsku začal také v rámci jógové terapie. Ještě v tom roce byl Mezinárodní asociací učitelů jógy (IYAT) jmenován poradcem pro Švýcarsko. Remo Rittiner vede rovněž mezinárodní kurzy pro učitele jógy ‚Léčení a transformace‘ ve Španělsku a bývá rovněž častým hostujícím přednášejícím na nejrůznějších kurzech vzdělávání v józe a jógové terapii. Spirituální jógová praxe spojená s meditací pro něj představují cestu ke zdraví a čisté mysli a tvoří základní kámen jeho celoživotní praxe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Jóga pro zdraví a jasnou mysl
Autor: Remo Rittiner
Překlad: Diana Rykrová
Vydání: první, červen 2023
Vazba: Brožovaná, 190 stran
Formát: 21 x 30 cm
ISBN: 978-80-7651-140-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice