POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Velká kniha tibetské medicíny

Kód: 36
Akce
Neohodnoceno
–57 %
Velká kniha tibetské medicíny
232 Kč –57 % 98 Kč
Skladem

Celostní pohled na lidský organizmus je orientálním systémům medicíny vlastní a nejinak je tomu i u tibetské tradice. Tato unikátní léčebná soustava chápe nemoc jako důsledek poruchy rovnováhy tělesných složek a terapií rozumí znovunabytí rovnováhy. Díky historickým vlivům představuje tibetská medicína originální konglomerát vlivů indických, čínských, ale také starořeckých a perských, jimiž prostupuje všudypřítomný duch buddhistické kultury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor, jenž jako jeden z mála Evropanů studoval tibetskou medicínu v Nepálu a Indii, zevrubně popisuje teoretické principy, příčiny nemocí a způsoby jejich léčby i některé tradiční diagnostické postupy, jako je analýza srdečního pulzu nebo moči. Velmi ceněnou částí knihy je aplikace stravovacích zásad a režimů na západní poměry při použití běžně dostupných potravin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Podtitul: Diagnostika a léčení. Analýza moči, pulzová diagnostika, omlazovací kůry, příčiny emocí, moxování, léčba stravou.
Autor: Thomas Dunkenberger
Rok vydání: 1. vydání, 2002
Formát: pevná vazba, 255 stran
Překlad: Anděla Kramlová
ISBN: 80-86179-87-7
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice