POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Vykuřovací směs OČISTA podle Rymera, 20g

Kód: 2740
Neohodnoceno
109 Kč
Skladem

Obsahuje ty nejvýznamnější a nejvíce účinné vykuřovadla, používaná právě k ochraně a očistě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na celém světě existuje mnoho vykuřovadel, jež mají silné očistné účinky a jejich primární užití sloužilo právě k silné očistě osob, příbytků i prostor a míst, k ochraně před hrubými, negativními energiemi, k ochraně proti černé magii, uhranutí, mocnostem temnoty, zlým bytostem, duchům, špatným kouzlům. V poměrně pravidelných intervalech se očišťovaly domy i stavení, lidé a dokonce i domácí zvířata, aby pozitivní síly měly převahu nad vším špatným, aby bylo zajištěno štěstí, láska, hojnost a spokojenost v rodině. Tato vykuřovací směs vychází z dávných tradic Evropy a Blízkého Východu, tedy z oblastí, jež jsou nám z historického kontextu nejblíže. 

Směs zapalujte, pokud cítíte opravdu těžké a negativní energie, potřebujete-li očistit problematická či hodně stará místa, necítíte-li se někde dobře a v pohodě, máte-li pocit, že na Vás byla uvalena kletba či prokletí. Jedná se skutečně o to nejsilnější, co můžete ve světě vykuřovadel najít.

Vůně: silně kořenitá, zemitá, očistná

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Výrobce: Vykuřovadla Rymer
Hmotnost: 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Michael Rymer

Rooseveltova 463
544 01 Dvůr Králové nad Labem