POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Vzestup a probuzení v páté dimenzi 2. díl

Kód: 8969
Neohodnoceno
–10 %
obrázok (35)
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidstvo se přesouvá do páté dimenze, ale tato transformace ze třetí do páté dimenze nebude lineárním procesem. Naše evoluce probíhá v sinusových vlnách, kdy se od ideálního projevu sebe samých znovu navracíme ke starým důvěrně známým projevům a následně dosahujeme ještě vyšších ideálních projevů. Totéž platí i pro náš přesun do páté dimenze.
V této knize, která vám pomůže se ukotvit do pětidimenzionálního vědomí, vám Maureen St. Germain ukáže mnoho postupů a technik, které urychlí vaši transformaci, například aktivující meditace, léčení pomocí zvuku a krystalů. Současně vám předá i moudrost a pokročilé vhledy od andělů a dalších vyšších bytostí, které vám pomohou zvládat svůj vlastní život a jednotlivé situace, se kterými se potýkáte. Vysvětlí vám, jak rozpoznat pokrok, kterého jste na své cestě vzestupu dosáhli, a pomůže vám najít způsoby, jakými se můžete odpoutat od starých paradigmat třídimenzionální reality a ukotvit se do páté dimenze. Uvede vám zde mnoho konkrétních příkladů, které vám názorně popíše, jakým způsobem se někdy navracíme ke starým vzorcům chování a myšlení, a ukáže vám dimenzionální posuny, jež vám pomohou vyvarovat se podobných propadů. Vysvětlí vám, proč už nemusíte „uzdravovat“ svá emoční zranění k tomu, abyste se mohli stát pětidimenzionálními, a podělí se s vámi o techniky a postupy, které vám pomohou transformovat a transmutovat vaše emoce během jediného okamžiku, abyste je mohli propustit a zpracovat do nejvyššího možného projevu. Podělí se s vámi také o svou starost kvůli přílišné elektrifikaci naší planety a ukáže vám, jak se ochránit před elektromagnetickými poli a dalšími druhy neviditelné toxicity. Naučí vás meditace na pročištění dávných emočních zranění, aktivování šišinky mozkové, zhmotňování pomocí krystalů, objevení a rozvíjení šestého smyslu a navázání spojení s vyšší inteligencí. Najdete zde také zcela novou čakrovou meditaci, která vychází ze spirály božského ženství a začíná se odvíjet od srdeční čakry.
Tato kniha vám ukáže, jak fungovat v novém pětidimenzionálním paradigmatu a jak změnit svůj způsob myšlení, konání i své vyzařování a vibrace, abyste v sobě mohli otevřít světelné brány i hvězdnou bránu do páté dimenze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Fontána
Podtitul: Jak se naučit zvládat své pětidimenzionální já
Autor: Maureen J. St. Germain
Vydání: 1. vydání, duben 2023
Vazba: brožovaná, 247 stran
Formát: 14,5 x 20,5 cm
Překlad: Kristýna Hájková
ISBN: 978-80-7651-160-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FONTÁNA-ESOTERA,s.r.o.

Přáslavice 8, 783 54 Přáslavice