POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

Základní kniha kineziologie

Kód: 46
Neohodnoceno
–10 %
Základní kniha kineziologie
328 Kč –10 % 295 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečnost, že cvičení má zvláštní účinky na tělo i ducha, a tím vnáší do života jiný rozměr, věděli už ve staré Číně, Indii i Řecku. Ještě ve středověku patřila zvláštní i tajná cvičení a tréninkové metody k základním rytířským ctnostem. Lidé dnes znovu začínají objevovat, že tělesnými cviky, které nepatří jen do oblasti sportu, lze mnohé měnit. Kineziologie – nová nauka o pohybu – nás učí, jak lze tělesným pohybem stabilizovat svou vnitřní životní sílu tak, aby se vedle zdraví a příjemného pocitu lépe rozvíjel i duchovní, energetický potenciál. Pohyb je tou nejpřirozenější věcí, s níž se setkáváme v mnoha formách od narození až do smrti. To je také jeden z důvodů, proč nás může právě kineziologie podporovat v nejrůznějších životních situacích.Její princip spočívá v aktivaci pohybového reflexu těla – funkce, která v srdeční, dýchací či trávicí rovině probíhá zcela autonomně bez našeho vědomého přispění. Tento reflex se současně prolíná i s druhým – tzv. sebeléčebným reflexem: funkcí, která se neustále snaží udržovat organizmus při životě, neustále se snaží o vytvoření dynamické rovnováhy. Tato kniha je tedy o pohybu a o rovnováze. Jejím cílem je seznámit čtenáře se základními kineziologickými pojmy a naučit novému vnímání fyzické aktivity, které vede ke zdraví a harmonii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Podtitul: Nová cesta ke zdraví pro 21. století.Energická rovnováha těla. Sebeléčebný reflex. Léčivé TAO. Čakry ožívají. Alergie a potraviny.
Autor: Kim da Silva, Do-Ri Rydl
Rok vydání: 1. vydání, 1999
Formát: měkká vazba, 196 stran
Překlad: Eva Bosáková
ISBN: 80-86179-27-3
Vydavatelství: Dobra, Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: