POŠTOVNÉ ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou a DPD. Zboží lze vyzvednout i osobně na prodejně v Olomouci.

BIO Ječmen prášek Green Ways 300g

Kód: 2784
Neohodnoceno
Značka: Green Ways
1 200 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života.Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a roste vzhůru ke slunci. Tento cílevědomý, mladistvý organismus je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živina energie ze země, vody, vzduchu a slunce. Tyto základní elementy se přirozeně přetváří na komplexnější látky, jež poté využívá vyšší potravní řetězec, a tudíž i my. Ječmen GW pěstujeme, sklízíme i zpracováváme v souladu s principy ekologického zemědělství. Na váš stůl přichází opatřený BIO certifikací, která šetrné zpracování dokládá.

Použití: Doporučenou denní dávkou Ječmene Green Ways je pro dospělého člověka jedna polévková lžíce. Při zátěži je možné množství ječmene zvýšit. Předávkování nápojem (podobně jako u konzumace zeleninových džusů) v podstatě nehrozí. Produkt uchovávejte v chladu a temnu a při přípravě použijte studenou či vlažnou neperlivou vodu. Nápoj pijte dle možností, nejlépe nalačno. Hustotu si regulujte podle chuti a potřeby. Ječmen Green Ways je produkt ryze přírodní, tudíž jeho chuť nebo vůně nemusejí být vždy zcela stejné. Závisejí totiž na pěstebních podmínkách (roční doba, teplota, vlhkost, svit slunce, složení půdy a další).

Doporučené denní dávkování: pro dospělé 1-2x denně (1 dávka=5g). Dávku rozmíchejte v chladné neperlivé vodě a vypijte. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Dětem od tří let podávejte poloviční dávku (2,5 g) 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: 100% sušená šťáva z listů mladého ječmene v prášku. Mladý ječmen je přirozeně bez lepku.

Skladování: Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 30°C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Pozor: V plastové dóze najdete mimo suroviny absorbér vlhkosti, který ponechejte v dóze do spotřebování obsahu balení. Absorbér nekonzumujte.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativní medicína
Výrobce: Green Ways
Hmotnost: 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GREEN WAYS s. r. o.

Ovocný trh 572/11, Praha 1, 110 00

Společnost Green Ways byla založena v roce 2001 a brzy se stala největším evropským prodejcem zelených potravin. Dnes vlastní informační a vzdělávací zázemí světového formátu. Pořádají odborné konference, investují do zdravotních studií a komunikují s odborníky z celého světa.